Potřebujete pomoc?
Nechte nám zprávu nebo
volejte: 723 777 482

Služby

Chytré domácnosti Loxone

Projektujeme a zapojujeme chytré domácnosti Loxone. Nabízíme snadné řešení pro automatizaci funkcí ve Vaší domácnosti či firemní budově.

Co umí automatizovat chytrá domácnost Loxone?

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, vytvoří správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne celý dům najednou.

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění nyní využijete s Loxone na maximum. V létě tak získáte spolehlivou ochranu proti horku, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

Topení a klimatizace

Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou. Vy si tak užijete perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbu jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Loxone pro vás udělá údržbu bazénu, což znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. Také zajistí bezpečí dětí.

Jsme partnerem značky Loxone