Potřebujete pomoc?
Nechte nám zprávu nebo
volejte: 723 777 482

Služby

Zabezpečovací systém Jablotron

Zabezpečte svůj dům, byt či firmu před zloději. Instalace alarmu Jablotron 100 spolehlivě ochrání váš majetek.

Co děláme

Zabezpečovací systém Jablotron

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

jablotron jait podebrady

S alarmem Jablotron 100 získáte komplexní dohled nad vaším majetkem. Systém umožňuje komunikaci se zásahovým bezpečnostním centrem, ovládání prostřednictvím mobilního telefonu i přes internetovou aplikaci. Váš majetek pohodlně zkontrolujete z práce nebo z dovolené. O všem dění budete mít vždy neustálý přehled.

Špičkový bezpečnostní systém s řadou inovativních funkcí

Instalace alarmu Jablotron 100 kromě zabezpečení před vloupáním nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Systém umožňuje detekovat požár, únik plynu, zaplavení vodou, zdravotní obtíže a další rizika. S profesionálním systémem Jablotron lze zároveň na dálku ovládat spotřebiče a domácí zařízení, regulovat vytápění, osvětlení nebo řídit zavlažování zahrady.

Profesionální instalace alarmů ve Středočeském kraji

Samotná instalace alarmu nevyžaduje žádné mimořádné stavební úpravy. Díky hybridnímu systému lze volit instalace bezdrátové,  sběrnicové, nebo jejich kombinaci, která bude funkční a zároveň šetrná k interiéru.

Instalací alarmu Jablotron 100 můžete také vyřešit problémy se starým alarmem, který možná už nepoužíváte, nebo jej nelze připojit na pult centrální ochranny.

Montáže alarmu provádíme v hlavním městě Praha a ve Středočeském kraji. Hledáte-li kvalitní zabezpečení nemovitostí ve městě, instalaci kamerových systémů a bezpečnostních systémů Jablotron, neváhejte se na nás obrátit nebo nás navštivte v Poděbradech.

K montáži střežení PCO na 3 měsíce zdarma

Kvalitní montáž

Hlídání objektu proti vniknutí cizí osoby

Detekce havarijních a nebezpečných stavů (požár, voda, plyn)

Ovládání domácí automatizace

Měření spotřebovaných energií

Ovládání garážových vrat a vstupů

Fotoverifikace a nahlížení do objektu